lekcje próbne w Akademii Nauki w Warszawie
Dni otwarte w Akademii Nauki

Rozpoczynamy kolejny rok niezapomnianej przygody z zajęciami edukacyjnymi w Akademii Nauki.

  • Kolejny rok szkolny może być mniej stresujący dla Twojego dziecka, jeśli będzie wiedziało jak efektywnie i sprawnie można się uczyć.

  • Matematyka okaże się fascynującą przygodą.

  • Przedszkolaka przygotujemy do płynnego wejścia w świat edukacji.

Twoje dziecko i Ty odkryjecie, że nauka może być przyjemna, skuteczna i nie musi zajmować całego wolnego czasu:)))

Tych z Państwa, którzy nie zdążyli nas odwiedzić podczas Dni Otwartych zapraszamy na lekcje próbne.

Dziecko może uczestniczyć bezpłatnie w 2 godzinnych zajęciach próbnych każdego z naszych kursów.
Prosimy o kontakt z sekretariatem w celu umówienia lekcji: 22 522 84 32/33, 502 190 259

ikona-szlaczki

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 3–4-letnich

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 5–6-letnich 

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

Mali Mistrzowie Matematyki– Lekcje próbne dla dzieci 6-letnich

Zobaczysz, jak fascynująca dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

MAGIC ENGLISH  – Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-7 lat

Przekonasz się, że Magic English to najbardziej naturalna metoda nauki języka angielskiego z jaką może spotkać się dziecko w nieanglojęzycznym kraju. Zobaczysz, że dzięki zaangażowaniu wszystkich zmysłów i budowaniu w ten sposób naturalnego kontekstu, dziecko doświadcza języka i przyswaja go bardzo szybko. Zajęcia w grupach 3-4, 5-6, 6-7 lat.

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI SZKOLNYCH

Mądre Dziecko Dobry Początek – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas I i II 

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

Mądre Dziecko – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas III i IV

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas V i VI 

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

Nastolatek z Klasą – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas VII i VIII

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach dzieci wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminów końcowych. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

LEKCJE PRÓBNE PROGRAMÓW MISTRZOWIE MATEMATYKI dla dzieci szkolnych

Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas 0, I, II, III, IV, V i VI
Zobaczysz, jak fascynująca dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Lekcje pokazowe dla młodzieży i dorosłych

Kwantowy umysł
Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

Techniki pamięciowe z Mistrzem
Zobaczysz pokaz mistrza pamięci – przekonasz się jakie efekty możesz osiągnąć regularnymi ćwiczeniami. Podpowiemy Ci, co sprzyja zapamiętywaniu, a co je utrudnia. Dowiesz się jakie błędy w uczeniu popełniłeś do tej pory, a podczas kursu nauczysz się ich unikać. Sprawdzisz swoje możliwości zapamiętywania. Odkryjesz, że Ty też możesz w łatwy i skuteczny sposób uczyć się języków obcych, stosując techniki pamięciowe.

Zajęcia próbne są BEZPŁATNE.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rezerwację telefoniczną: 22 522 84 32/33, 502 190 259
Do zobaczenia 🙂