Zaczynaliśmy specjalizując się w nauce języków metodą Sita. Potem, stopniowo, dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i Specjalistów, wprowadziliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka (Avalon Direct English, Szybka Nauka Mówienia i oczywiście Metoda Tradycyjna), jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się.

W tym zakresie – postawiliśmy na popularyzowanie Szybkiego Czytania, Fotoczytania i Technik Pamięciowych.

Nawiązując kontakt z najlepszymi trenerami w kraju, włączyliśmy do oferty Szkolenia Zewnętrzne dla firm z zakresu komunikacji i technik negocjacyjnych.

Równolegle, zadbaliśmy o ofertę, która obejmuje efektywne szkolenia dla najmłodszych Kursantów (Mały Odkrywca, Mądre Dziecko,Uczeń z Charakterem, Kwantowy Umysł, Nastolatek z Klasą, kursy matematyki oraz Druk 3D). To propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia z obszaru umiejętności menadżerskich, rozwoju osobistego, efektywnej sprzedaży i zarządzania projektami oraz PRINCE2®.

Dbamy o bardzo wysoki standard szkoleń i kursów. Wiąże się to z dbałością o detale. Pielęgnujemy także stronę wizualną – oferujemy ciepły klimat odważnych rozwiązań kolorystycznych, zestawiając go z wygodą wyposażenia. Łączymy żywiołowość z przytulnością. Wysoką efektywność naszych wykładowców, z komfortem odpoczynku w trakcie przerwy między zajęciami. Aktywność Akademii, przyciąga media. Nasi Słuchacze i Absolwenci, są często bohaterami aktualnych programów telewizyjnych i radiowych. Mają otwartą drogę do komentowania zastanej tu jakości. Nasi trenerzy pełnią rolę ekspertów TVP.

______________________________

PRINCE2® is a registered trade marks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Jedną z naszych świetnych słuchaczek stała się popularna aktorka Joanna Brodzik. Joanna uczestniczyła w szkoleniu z zakresu autoprezentacji (Sense -Making), szkoleniu z zakresu wzmocnienia pamięci i skutecznych technik nauki języka angielskiego. Całość szkolenia udokumentowała w prowadzonym przez siebie cyklu pt: „Ona czyli ja”, który wyemitowała telewizja TVN.

Otrzymaliśmy Akredytację Kuratora Oświaty oraz tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

talentow

PRZYZNANO NAM TYTUŁ FIRMA PRIMUS INTER PARES

primusinterpares

Tytuł Firma Primus Inter Pares przyznawany jest firmom inwestującym w kapitał ludzki i uznanym na rynku. Segregacja firm zaproponowanych do tytułu rozpoczyna się poprzez rekomendacje.

Celem konkursu „Primus Inter Pares” jest wyłonienie i promowanie wyróżniających się firm i instytucji inwestujących w kapitał ludzki, nowe technologie oraz spełniających wysokie standardy europejskie. Wyboru zwycięzców Primus Inter Pares dokonują przedstawiciele współpracujących przy konkursie izb gospodarczych i handlowych, organizacje biznesowe i współpracujący przy organizacji konkursu eksperci.

O Akademii pisała również prasa, wskazując na wyszkolonych przez nas mistrzów w szybkim czytaniu i zapamiętywaniu oraz doceniając walory kursów rozwoju intelektu.

worona20k_na_minutemadre_dziecko100slow_mini  ci_to_umieja_czytac