Zapisz dziecko na kurs

Program ten jest podzielony na 12 książeczek.

Podczas zajęć Dzieci empirycznie doświadczają treści książeczek, poprzez gry, zabawy i eksperymenty naukowe. Wprowadzając słownictwo np. do książeczki „KWIATY”, dzieci oglądają kwiat przez szkło powiększające, poznają jak wygląda znamię i pylniki i do czego służą. Rysują swoje modele kwiatów. Poprzez zabawę w pszczółki poznają proces zapylania (Dzieci same przygotowują nektar i pyłek) oraz poznają życie pszczół w ulu. Robią plaster miodu , dowiadują się o królowej, robotnicach i trutniach.

Podczas pracy nad książeczką „WODA” Dzieci wraz z trenerem odparowują wodę i skraplają ją na lusterku. W ten sposób Dzieci dowiadują się dlaczego pada deszcz. Wkładając białe kwiatki i seler naciowy do wody zabarwionej na niebiesko, Dzieci odkrywają sposób w jaki rośliny pobierają wodę z ziemi.

Pracując nad książeczką „NASIONKA”, Dzieci dowiadują się o różnych nasionkach i o tym, w jaki sposób uczestniczą one w naszym życiu. Dzielą ziarna, samodzielnie robią mąką białą i razową. Sieją również rzeżuchę i fasolkę i obserwują proces ich wzrostu. Dzięki takiej formie zajęć Dzieci rozwijają ciekawość świata, poznają jego wielorakość, złożoność i bogactwo. Takie przygotowanie sprawia, że książeczka przywołuje miłe skojarzenia i buduje postawę „LUBIĘ CZYTAĆ”, dzięki której Dziecko łatwiej i szybciej opanowuje sztukę czytania i przeżywa mniej stresu w szkole

Dlaczego warto?

•     Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

•     Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

•    Podczas 28 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 45 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Przedszkole to tylko początek jego Wielkiej Drogi – pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazowączeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Program dla dzieci kontynuujących naukę bądź kurs wyjściowy dla sześciolatków, które teraz idą do pierwszej klasy.

Rozbudzanie zainteresowań poprzez eksperymenty z różnych dziedzin nauki. Nauka czytania i pisania w formie zabawy. Łącząc metody pracy szkolnej i przedszkolnej, pomagamy naszym małym uczniom łagodnie wejść w rytm wymagań, które stoją przed nimi w tym zupełnie nowym dla nich środowisku. Gry i zabawy z wyrazami i książeczkami pozwalają na przełamanie stereotypów związanych z nauką czytania, a szybkie sukcesy dzieci na tym polu zwiększają ich pewność siebie i pogłębiają zainteresowanie słowem pisanym. Mali uczniowie, aby rozwiązać stojące przed nimi zadania wykonują eksperymenty i badania naukowe. Twórcze zabawy i dramy wskazują dzieciom ich mocne strony i talenty oraz utwierdzają w przekonaniu, że potrafią być samodzielne i radzić sobie z nowymi sytuacjami.

 • Dziecko zainteresuje się czytaniem.
 • W trakcie ciekawej interaktywnej zabawy nauczy się nowych praktycznych słów utrwalanych poprzez gry w Memo, Domino, Literabble
 • Będzie rozwijało inteligencje wielorakie: wzrokową (spostrzegawczość), matematyczno-logiczną, muzyczno-ruchową, społeczną, filozoficzną i naukową.
 • Wzmocni koncentrację i pamięć.
 • Opanuje sztukę relaksu, dzięki której łatwiej i szybciej przyswoi nabywaną wiedzę.
 • Będzie rozwijało zdolności twórcze poprzez zajęcia sztuki użytkowej takiej jak: rzeźba, rysunek.
 • Rozbudzimy ciekawość i kreatywność dziecka.

DODATKOWO:

 • Skorzystasz z niezwykle ciekawych warsztatów dla Rodziców o charakterze edukacyjno-wychowawczym.
 • Będziesz mógł skorzystać z ratalnego systemu płatności.
 • Skorzystasz z szeregu upustów.
 • Będziesz mógł skorzystać z bezpłatnej prezentacji.
 • Roczny kurs

  Kurs płatny w 9 miesięcznych ratach:

  I rata – 451 zł (zaliczka w wysokości 171 zł + pierwsza rata w wysokości 280 zł), następnie 8 rat w wysokości 280 złotych.

  Kurs obejmuje: 28 spotkań (2×45 min)
  grupy maksymalnie 12-osobowe

  materiały edukacyjne

  stałą opiekę metodyka

  warsztaty dla rodziców

  *Cena dotyczy kursów w roku szkolnym 2023/2024

  FOLDERY DO POBRANIA