Zapisz dziecko na kurs

Bohaterami nie będą jakieś wymyślone postacie, tylko dzieci – grupa. Grupa posiada kartę gry, na której zapisujemy poziomy zdobytego doświadczenia, aby grupa mogła przejść kolejną misję. Doświadczenia i poziomy rozwoju zdobywają dzieci przez trening intelektualny – trening szybkiego czytania, ćwiczenia koncentracji, ćwiczenia  z podręcznika, ćwiczenia z kośćmi, techniki pamięciowe,  trening domowy, ale też ćwiczenia rozwijające społecznie, współpracę w grupie, umiejętność relaksu, wchodzenia w stan zasobów.

Dzieci nabierają nawyków efektywnego ucznia się – wprowadzamy rytuał treningu intelektualnego. Popularnonaukowe teksty w podręczniku obudowane są wiedzą na temat otaczającego świata oraz doświadczeniami i eksperymentami naukowymi (np. co to jest grawitacja, jak zbudować przepompownię wody, jak zrobić papierowy czajnik,  czy cukier w kostkach może się palić, budowanie łodzi podwodnej….)

Dzieci ćwiczą mind mapping, naukę robienia piktogramów, trenują zapamiętywanie technikami pamięciowymi, które wspomagają naturalne zdolności do uczenia się.

Program zawiera różnorodne techniki relaksu (np. rysowanie mandali, )- również w ruchu, (ruch rozwijający Weroniki Sherborne, kinezjologia edukacyjna, żonglowanie, elementy karate). Pozwalają one wyrównać potencjał półkul mózgowych, wyciszyć się dziecku, zharmonizować.

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową
Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Naszych małych IQ Agentów czekają szalone przygody, niezwykłe zagadki, wspólne poszukiwanie odpowiedzi na największe tajemnice otaczającego nas świata. Program kładzie nacisk na ugruntowanie nawyków prawidłowego uczenia się. To fabularna gra przygodowa, podczas której, dzieci zdobywają umiejętność naturalnego czytania, poprawiają pamięć, koncentrację, pewność siebie i funkcjonowanie w grupie rówieśniczej.
 • Twoje dziecko pokocha czytanie
 • Przyspieszy kilkakrotnie jego tempo i wzmocni rozumienie tekstu
 • Nauczy się efektywnie notować posługując się mapami myśli
 • Udoskonali pamięć poprzez opanowanie różnego rodzaju technik pamięciowych tzw. mnemotechnik
 • Opanuje sztukę relaksu, dzięki której łatwiej i szybciej przyswoi nabywaną wiedzę
 • Poprawi koncentrację
 • Będzie rozwijało wyobraźnię i twórcze myślenie poprzez pisanie wierszy, rzeźbienie, rysowanie, przeprowadzanie eksperymentów naukowych
 • Wzrośnie jego wiara we własne możliwości i poprawa samooceny
 • Wzrośnie jego efektywność w komunikowaniu się

DODATKOWO:

 • Skorzystasz z niezwykle ciekawych warsztatów dla Rodziców o charakterze edukacyjno-wychowawczym.
 • Będziesz mógł skorzystać z ratalnego systemu płatności.
 • Skorzystasz z szeregu upustów.
 • Będziesz mógł skorzystać z bezpłatnej prezentacji.

Dzieci w różnym wieku mają różne potrzeby i są na zupełnie innym poziomie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Dlatego specyfika zajęć dopasowana jest do każdej grupy wiekowej.

Mądre Dziecko dla 6 i 7-latków – program przygotowany dla absolwentów Małych Odkrywców oraz dla Dzieci 7 letnich, które nie potrafią czytać albo czytają słabo. W kursie tym główny nacisk kładziemy na naukę czytania.

Mądre Dziecko dla 8, 9 i 10-latków – w podręcznikach dla tych dzieci są już teksty bardziej wymagające. Dzieci te wykonują bardziej złożone eksperymenty, więcej też pracują z zasobami.

Mądre Dziecko dla 11 i 12-latków – dzieci te na zajęciach więcej uwagi poświęcają na pracę z emocjami. Teksty, które czytają te dzieci są ukierunkowane na zagadnienia interesujące tę grupę wiekową. Dotyczą one psychologii tego wieku rozwojowego i stanowią zarzewie do pracy z własnymi emocjami.

Wszystkie Programy, niezależnie od grupy wiekowej w różnym zakresie realizują cele opisane powyżej. Materiały dla wymienionych wyżej grup wiekowych różnią się od siebie treścią i stopniem trudności ćwiczeń. Technicznie natomiast skład kompletu nie zmienia się. Również w przypadku tego kursu w ramach kompletu znajdują się zarówno materiały potrzebne na zajęciach, jak i do gier i zabaw w domu.

Roczny kurs (52 godziny zegarowe)

Kurs płatny w 9 miesięcznych ratach:

I rata – 451 zł (zaliczka w wysokości 171 zł + pierwsza rata w wysokości 280 zł), następnie 8 rat w wysokości 280 złotych.

Cena obejmuje: 26 spotkań (2×60 min)

grupy maksymalnie 12-osobowe

materiały edukacyjne

stałą opiekę metodyka

warsztaty dla rodziców

*Cena dotyczy kursów w roku szkolnym 2023/2024

FOLDERY DO POBRANIA