do-header

tukazdedzieckorozwijaskrzydla


08 – 09 WRZEŚNIA
PIĄTEK, SOBOTA

15 – 17 WRZEŚNIA
PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA

22 – 23 WRZEŚNIA
PIĄTEK, SOBOTA


Drodzy Rodzice  i Drogie Dzieci

Rozpoczynamy kolejny rok niezapomnianej przygody z zajęciami edukacyjnymi w Akademii  Nauki.
Zanim zdecydujecie ,na które kursy zapisać swoje pociechy, zapraszamy na cykl bezpłatnych lekcji pokazowych, na których sprawdzicie jakie korzyści wyniosą Wasze dzieci z każdego kursu.

Dowiecie się w jaki sposób nauczymy czytać  Naszych Najmłodszych kursantów, jak wzmocnimy ich pamięć i koncentrację. Dowiecie się, że  Starsze Dzieci mogą znacznie przyspieszyć tempo i efektywność czytania, rozwinąć wyobraźnię i twórcze myślenie.

Zobaczycie jak fascynującą przygodą może być nauka Matematyki i dowiecie się jak rozbudzamy talenty i intuicję matematyczną u dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Przyjdź i przekonaj się, że Twoje dziecko może zostać Mistrzem Matematyki.DZIECI PRZEDSZKOLNE

piątek /17.00-18.00/, sobota /10.00-11.00/ Mały Odkrywca

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3-4 letnich i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

piątek /17.00-18.00/, sobota /12.00-13.00/, sobota /14.00-15.00/ Mały Odkrywca

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5-6 letnich i rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jak kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

DZIECI SZKOLNE

piątek /17.00-18.00/, sobota /9.30 – 10.30/ Mądre Dziecko

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć się budować coraz lepsze relacje z rówieśnikami.

piątek /17.00-18.00/, sobota /11.30 – 12.30/ Mądre Dziecko Dobry Start

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

sobota /13.30 – 14.30/ Uczeń z charakterem

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców 

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

GIMNAZJALIŚCI

niedziela 17 września /10.00-11.00/ Gimnazjalista z Klasą

Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży gimnazjalnej i rodziców

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar. Dowiesz się również, jak poprzez specjalne dramy młodzież uczy się radzić sobie z własnymi emocjami.

niedziela 17 września /11.30-12.30/ Mistrzowie Pamięci

Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży gimnazjalnej i rodziców

Zobaczysz pokaz mistrza pamięci – przekonasz się jakie efekty możesz osiągnąć regularnymi ćwiczeniami. Podpowiemy Ci co sprzyja zapamiętywaniu, a co utrudnia. Dowiesz się jakie błędy w uczeniu popełniłeś do tej pory, a podczas kursu nauczysz się ich unikać. Sprawdzisz swoje możliwości zapamiętywania. Odkryjesz, że Ty też możesz w łatwy i skuteczny sposób uczyć się języków obcych, stosując techniki pamięciowe.


DOROŚLI I MŁODZIEŻ

niedziela 17 września /12.00-13.00/ Kwantowy Umysł
Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży licealnej, studentów oraz osób aktywnych zawodowo

Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

niedziela 17 września /10.00-11.00/ Mistrzowie pamięci
Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży licealnej, studentów oraz osób aktywnych zawodowo

Zobaczysz pokaz mistrza pamięci – przekonasz się jakie efekty możesz osiągnąć regularnymi ćwiczeniami. Podpowiemy Ci co sprzyja zapamiętywaniu, a co utrudnia. Dowiesz się jakie błędy w uczeniu popełniłeś do tej pory, a podczas kursu nauczysz się ich unikać. Sprawdzisz swoje możliwości zapamiętywania. Odkryjesz, że Ty też możesz w łatwy i skuteczny sposób uczyć się języków obcych, stosując techniki pamięciowe.


MATEMATYKA

Na podstawie „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda
piątek /16.45 – 17.30/, sobota /9.30-10.15/
Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas O i I

piątek /18.00 – 18.45/, sobota /11.30-12.15/
Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas II i III

sobota /13.30-14.15/
Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas IV

Zobaczysz, jak fascynująca dla Twojego dziecka może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego, czyli zaplanowania i wykonania sekwencji kilku działań, jak pobudzamy w nich wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną.

Dowiesz się też, jak dzięki naszemu kursowi dzieci z łatwością osiągają bardzo dobre wyniki na lekcjach matematyki w szkole.


festiwalnauki

FESTIWAL NAUKI

Pokazy eksperymentów naukowych dla dzieci, w których można wziąć udział po każdych warsztatach.


POBIERZ NASZ BIULETYN

biuletyn-okladka2017

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POKAZOWE

Akademia Nauki, ul. Nowogrodzka 49,
tel. 22 522 84 32, 22 522 84 33, 502 190 259 

         

    Wybierz terminy zajęć, którymi jesteś zainteresowany:    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz z siedzibą w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). *