Oferujemy kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz poczucie własnej wartości dla dzieci i młodzieży ?

zajęcia z angielskiego w Warszawie

 

 

 

Stosujemy wiele autorskich rozwiązań i metod, które pomagają dzieciom w nauce i odkrywaniu swoich mocnych stron. Stawiamy na uczenie się pełne entuzjazmu i poznawanie świata przez eksperymentowanie, dlatego dzieci oprócz treningów wykonują na zajęciach dużo badań i doświadczeń naukowych ?

? Nasza placówka mieści się w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 49

Co dokładnie oferujemy dla dzieci?

? Mali Mistrzowie Matematyki (6 lat)

Kurs dla dzieci w wieku 6 lat. Na tym kursie każde dziecko rozwija swój matematyczny talent. Program kursu oparty jest na najlepszych metodach nauczania matematyki Roberta Kaplana, Marii Montessori oraz Matematyki Wedyjskiej.

? Mądre Dziecko (7-10 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3 oraz 4. Celem jest nauka i rozwój sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego, opanowanie podstaw umiejętności uczenia się oraz rozwijanie wiary we własne możliwości.

? Uczeń z Charakterem (11-12 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klasy 5 oraz 6. Tutaj dzieci uczą się biegle czytać, sprawnie i samodzielnie odrabiać lekcje i uczyć się dzięki poznanym na kursie technikom i metodom pamięciowym. Rozwijają umiejętności społeczne i poczucie własnej wartości.

? Nastolatek z Klasą (13-15 lat)

Cykl kursów dla młodzieży z klasy 7 oraz 8. Młodzież rozwija tutaj sprawność i biegłość czytania, koncentrację oraz pamięć. Poznane na kursie techniki pozwalają skrócić czas uczenia się i odrabiania lekcji. Dla młodzieży w tym wieku ważna jest również umiejętność radzenia sobie z emocjami okresu dojrzewania, dlatego na zajęciach dzieci poznają dużo technik samoregulacji i rezyliencji.

? Mistrzowie Matematyki (7-12 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3, 4, 5 oraz 6. Oprócz programu szkolnego dzieci opanowują dużo bardziej zaawansowane zagadnienia matematyczne, świetnie się przy tym bawiąc. Uczymy je samodzielnie myśleć, analizować oraz rozwiązywać problemy – to esencja matematyki. Programy kursów oparte są na najlepszych metodach nauczania matematyki Roberta Kaplana, Marii Montessori oraz Matematyki Wedyjskiej.

Po naszych kursach dziecko:

 sprawnie czyta i potrafi się uczyć,
 ma świadomość swoich mocnych stron,
 wie jak sobie radzić ze szkolnym stresem,
 łatwo zapamiętuje, stosując techniki pamięciowe i mapy myśli,
 odnajduje motywację i entuzjazm, by rozwijać swoje zainteresowania i pasje,
 uczy się współpracy w grupie i buduje postawę „poradzę sobie”,
 lepiej się koncentruje,
 jeżeli ukończy program Mistrzowie Matematyki, rozwinie inteligencję matematyczną na bardzo wysokim poziomie.

 

Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się sam ?

Tel. 22 522 84 32

nowogrodzka@akn.pl