mistrz słówek

APLIKACJA DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO MISTRZ SŁÓWEK

APLIKACJA JĘZYKOWA

O tym, jak ważna jest znajomość języka obcego nikogo już nie trzeba przekonywać. Powstało wiele narzędzi informatycznych wspierających naukę języków obcych. Są to zazwyczaj duże programy z zaimplementowanymi blokami tematycznymi. Dla osób pragnących sprawdzić znajomość słówek lub przyswoić sobie nowe, są to narzędzia nieadekwatne do potrzeb. Dlatego tez opracowano program MISTRZ SŁÓWEK  Aplikacja językowa, którego jedynym zadaniem jest rzeczywiste wsparcie użytkownika w nauce słówek.

MISTRZ SŁÓWEK  Aplikacja językowa, to narzędzie intensywnie wspierające jego użytkowników w rzeczywistej nauce słówek obcojęzycznych. Jest to doskonałe narzędzie również do weryfikowania znajomości słówek obcych.

CO WYRÓŻNIA NASZ PROGRAM

MISTRZ SŁÓWEK  Aplikacja językowa daje unikalną możliwość nie tylko nauki słówek, lecz także poprzez możliwość podłączania do aplikacji  plików dźwiękowych trenowania poprawnej wymowy. Dysponując wyrazem polskim wraz z jego odpowiednikiem obcojęzycznym oraz jego brzmieniem fonetycznym może samodzielnie odsłuchiwać lektora, po czym powtarzać i nagrywać własną wymowę. Porównując nagrania Użytkownik może obserwować w ten sposób swoje postępy w interpretacji fonetycznej wyrazu języka obcego.

DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ

Nasza Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm szkoleniowych nauczających języka angielskiego. Wszechstronność licencji polega na dopuszczeniu możliwości korzystania z aplikacji w także szkole językowej. Może być ona także wykorzystywana do samodzielnej nauki w domu.

CENNIK DLA INDYWIDUALNYCH ODBIORCÓW

Statut klientaCena jednostkowa bruttoDodatkowe uwagi
Kursant indywidualny60 złBrak rabatu
Kursant indywidualny, który wykupił w Akademii Nauki Tadeusz Buzarewicz min. 1 semestr nauki języka angielskiego na kursie stacjonarnym30 zł50 % rabatu
Kursant indywidualny, który wykupił w Akademii Nauki Tadeusz Buzarewicz min. 1 semestr nauki języka angielskiego na kursie stacjonarnym0 zł100 % rabatu
Uczeń (wymagany dokument potwierdzający statut ucznia)30 zł50 % rabatu
Student(wymagany dokument potwierdzający statut studenta)30 zł50 % rabatu

CENNIK DLA FIRM SZKOLENIOWYCH

Liczba licencjiCena brutto za licencję na jedno stanowiskoDodatkowe uwagi
Do 10 licencji stanowiskowych.100 złBrak rabatu
Do 20 licencji stanowiskowych.80 zł20 % rabatu
Do 50 licencji stanowiskowych.50 zł50 % rabatu

Wszystkich zainteresowanych naszą  aplikacją MISTRZ SŁÓWEK APLIKACJA JĘZYKOWA zapraszamy do kontaktu z:

Aleksandra Gorczyca  – metodyk języka angielskiego

tel.: (22) 522 84 31

mail: aleksandra.gorczyca@akn.pl

adres: Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz

Nowogrodzka 49, Warszawa, II piętro