dni otwarte do akademii nauki w Warszawie

Drodzy Rodzice  i Drogie Dzieci,

book-sumbol_2Rozpoczynamy kolejny rok niezapomnianej przygody z zajęciami edukacyjnymi w Akademii  Nauki.
Zanim zdecydujecie ,na które kursy zapisać swoje pociechy, zapraszamy na cykl bezpłatnych lekcji pokazowych, na których sprawdzicie jakie korzyści wyniosą Wasze dzieci z każdego kursu.

Dowiecie się w jaki sposób nauczymy czytać  Naszych Najmłodszych kursantów, jak wzmocnimy ich pamięć i koncentrację. Dowiecie się, że  Starsze Dzieci mogą znacznie przyspieszyć tempo i efektywność czytania, rozwinąć wyobraźnię i twórcze myślenie.

Zobaczycie jak fascynującą przygodą może być nauka Matematyki i dowiecie się jak rozbudzamy talenty i intuicję matematyczną u dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Przyjdź i przekonaj się, że Twoje dziecko może zostać Mistrzem Matematyki.

ikona-szlaczki

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc lub za pośrednictwem formularza zapisów. Serdecznie zapraszamy 🙂

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

Mali Mistrzowie Matematyki– Lekcje próbne dla dzieci 6-letnich i rodziców

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI SZKOLNYCH

Mądre Dziecko Dobry Początek – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

Mądre Dziecko – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem – Lekcja próbne kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

LEKCJE PRÓBNE PROGRAMÓW MISTRZOWIE MATEMATYKI dla dzieci szkolnych

Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas 0, I,  II, III, IV i V

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

LEKCJE PRÓBNE DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I GIMNAZJALNEJ

Gimnazjalista z Klasą

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

LEKCJE PRÓBNE KURSU DLA MŁODZIEŻY LICEALNEJ, STUDENTÓW ORAZ OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO

Kwantowy Umysł
niedziela / 13.30 – 14.30 /
Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH

Zapisy:
tel.: 22 522 84 32/33
         502 190 259        

mail: nowogrodzka@akn.pl

ikona-szlaczki

Miejsce: Akademia Nauki Warszawa, ul. Nowogrodzka 49
Tel. 22 522 84 32/33, 502 190 259