banner-szukamy-trenerow-2Jesteśmy instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego.

Od 1998 roku dostarczamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe.

Naszymi kursantami są dzieci już od 3 roku życia, młodzież oraz dorośli.

 

Poszukujemy nauczycieli, psychologów, pedagogów do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych w zakresie efektywnej nauki i matematyki.

Miejsce pracy: Centrum Warszawy

Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym lub szkolnym.

  • Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę dla osób wiążących swoją przyszłość z edukacją.
  • Praca dodatkowa w soboty 09.00 – 14.00 lub w dni robocze 17.30 – 19.30
  • Udział w bezpłatnym przygotowującym kursie trenerskim w zakresie szybkiego czytania, technik pamięciowych, strategii uczenia, wzorców myślenia, etc

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie)
  • przygotowanie pedagogiczne (kurs pedagogiczny lub studia kierunkowe)
  • dobry kontakt z dziećmi

w przypadku osób kandydujących na stanowisko trenera matematyki mile widziana znajomość metody nauczania Edyty Gruszczyk- Kolczyńskiej.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń rozwoju osobistego
  • ciekawą pracę i perspektywy rozwoju zawodowego
  • pracę w samym centrum Warszawy (bliskość metra, linii tramwajowych i autobusowych)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: martyna.parzonka@akn.pl

lub kontakt telefoniczny tel. 22/522-84-31 w godz. 8-16

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademia Szybkiej Nauki z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Akademia Szybkiej Nauki z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.