półkolonie dla dzieci

Co to są półkolonie ?

Półkolonia to forma wypoczynku grupowego, odbywająca się w miejscu zamieszkania.

Ta forma coraz częściej jest wybierana przez rodziców, ze względu na wygodę, ale też troskę o pociechę. Dziecko całe dnie spędza w gronie rówieśników, bawi się, odpoczywa i przez cały dzień ma zapewnione animacje, a wieczorem jest odbierane przez rodzica i nocuje u siebie w domu.

Jeszcze jedną zaletą takiego zagospodarowania czasu naszej pociesze jest to, że zwykle półkolonie są tańsze niż tradycyjne kolonie wyjazdowe.

My dla Państwa dzieci przygotowaliśmy 2 tematyczne półkolonie w Warszawie związane z Tytusem, Romkiem i Atomkiem – komiksu Papcia Chmiela, -Tytus Dziennikarzem i Tytus Filmowcem. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem takich półkolonie, bo sprawią waszemu dziecku dużo radości.

półkolonie filmowiec

Tytus, Romek i A’Tomek w Akademii Nauki – Tytus dziennikarzem

Tytus dostaje pracę w redakcji tygodnika Trele Morele na stanowisku gońca. Przez splot różnych zaskakujących wydarzeń zostaje redaktorem działu hec i ma za zadanie zrobić reportaż z wesołego miasteczka. Wyrusza w podróż i jak zwykle wpada w tarapaty. Romek i A’Tomek organizują akcję ratunkową. Pomóżmy im uratować Tytusa i zrobić wspaniały reportaż!

Terminy: 26-30.06.2017, 10-14.07.2017, 31.07-04.08.2017

Zapraszamy Dzieci w wieku 5-13 lat

    

półkolonie dla dzieci akademia nauki Warszawa

Tytus, Romek i A’Tomek w Akademii Nauki – Tytus filmowcem

Tytus, Romek i A’Tomek to miłośnicy przygód i odkrywania świata. Tym razem A’Tomek konstruuje wannolot i zabiera przyjaciół w daleką podróż. Wy też jesteście zaproszeni! Nie ma czasu na przemyślenia, budujcie z A’Tomkiem własne wannoloty i ruszajcie na podbój świata! Pamiętajcie, aby wszystko udokumentować na filmie!

Terminy: – 07.07.2017, 24-28.07.2017, 07-11.08.2017

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat