foto

Drodzy Rodzice

Pierwszy semestr w nowej szkole to czas weryfikacji i analizy potrzeb rozwojowych naszego dziecka. Chcielibyście wesprzeć swoje dziecko w zakresie technik koncentracji oraz możliwości rozumienia i zapamiętywania nowych pojęć? A może widzicie potrzebę dodatkowych zajęć rozwijających umiejętność czytania bądź liczenia u Waszych Dzieci? Lub stworzenia Im warunków, w których w przyjazny sposób, w formie zabawy zachęcicie Je do nauki?

Już od najbliższej soboty, 11 marca 2017 zapraszamy Was na nową edycję zajęć dla dzieci, o które najczęściej pytają rodzice:

Dobry start– dla dzieci w wieku 6-7 lat, które rozpoczęły naukę w zerówce lub w 1 klasie szkoły podstawowej.

Na zajęciach pomożemy Twojemu dziecku rozwinąć umiejętność czytania oraz liczenia, poprzez zabawę i eksperymenty wprowadzimy Go w świat chemii, fizyki i przyrody, nauczymy technik koncentracyjnych, pokażemy jak wyrobić nawyki skutecznego uczenia się. A wszystko w formie gry, zabawy, eksperymentu.

Start nowej grupy odbędzie się 11.03.2017 w sobotę o godzinie 11.30. ZAJĘCIA POPROWADZI DOŚWIADCZONY I UWIELBIANY PRZEZ DZIECI TRENER  PIOTR STRĄK.

Zajęcia będą obejmowały 52 godziny, czyli 26 dwugodzinnych spotkań (na 2 semestrach) w soboty o godz.11.30 w Akademii nauki przy ul. Nowogrodzkiej.

 

Mistrzowie matematyki   –   dla dzieci w wieku 7-11 lat

Zajęcia, których celem jest wykształcenie wyobraźni oraz intuicji matematycznej. Uczymy dzieci samodzielnie myśleć, rozwiązywać problemy oraz dostrzegać regularności w świecie matematycznym. Poprzez ten kurs dzieci rozwijają zainteresowania matematyczne i odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie oraz co najważniejsze odczarowuje

 >królową nauk < jako trudną i niedostępną.

Start nowej grupy rozpoczynamy w sobotę 11.03.2017 o godzinie 16.00.

Zajęcia będą trwały 2 godziny lekcyjne i obejmują 26 spotkań, czyli łącznie 52 godziny nauki

na 2 semestrach.

KURS PROWADZI ALEKSANDRA BRZOSTEK DOŚWIADCZONY TRENER  MATEMATYKI UCZĄCY DZIECI W KILKU GRUPACH WIEKOWYCH.

DOŁĄCZENIE DO GRUP MOŻLIWE BĘDZIE DO 31.MARCA 2017

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o zgłoszenie na stronie internetowej lub w sekretariacie Akademii.

Po szerszą ofertę naszych zajęć dla dzieci zapraszamy na stronę:

KURSY

Ostatnie miejsca

7 + 0 = ?