Mikołajkowy zawrót głowy! 10 grudnia w Akademii Nauki

warsztaty-01

Zapraszamy wszystkich naszych Kursantów na niezwykle dowcipny, niezapomniany warsztat, prowadzony przez Marka Skałę – trenera, coucha, dziennikarza, autora książek, mówcę inspirującego.

Dziś mówienie o różnicach w budowie mózgu kobiet i mężczyzn jest trudne. I bardzo niepoprawne politycznie. A jednak – ZAPRASZAMY! Szczególnie przed Świętami, Sylwestrem czy feriami warto coś zrozumieć. By było łatwiej i sympatyczniej.

Kobieta potrafi prowadzić kilka wątków rozmowy jednocześnie, mężczyzna tylko jeden.Kobieta buduje relacje. Mężczyzna  poluje i rywalizuje. Ma sukces jak upoluje. Kobieta ma sukces jeśli zbuduje relacje.

serceimozg

Kontrola łóżka to kolejny atawistyczny aspekt, dostrzegany w domu i w czasie wakacji. Mężczyzna zajmuje łóżko pomiędzy drzwiami a kobietą, podświadomie odcinając ją od niebezpieczeństwa. Dosyć często, kiedy mąż wyjedzie na delegację, kobieta śpi po jego stronie łóżka, przejmując niejako kontrolę nad domem. Tak spaliśmy w jaskiniach, zostało nam do dziś.

Trochę inaczej sprawy mają się w restauracji. Tu facet szuka podświadomie miejsca o odwrotnym charakterze. Siada plecami do ściany i obserwuje salę oraz wejścia. Kontroluje i zapewnia bezpieczeństwo. Można raz, na próbę usiąść odwrotnie. I policzyć ile razy facet przerwie słuchanie i odwróci się, by skontrolować co dzieje się za jego plecami? A przecież miało być miło i przyjemnie. Jeśli złamiesz zasady, miło nie będzie.

Możemy zaprzeczać tym różnicom, możemy się  oburzać i twierdzić, że to seksizm, albo możemy z tych mechanizmów rozsądnie korzystać.

Każdy jak lubi. Zapraszamy!

Zabierzcie ze sobą swoje pociechy – specjalnie dla nich przygotowaliśmy mikołajkowy pokaz eksperymentów chemicznych, jakiego jeszcze  w Akademii nie było!

man

Na warsztaty i pokazy zapraszamy  w niedzielę

10 grudnia  na godz. 10.00, 11.30.  lub 13.00

Prosimy o rezerwację miejsc w sekretariacie, tel.: 22 522 84 32 lub mailem: nowogrodzka@akn.pl

WSTĘP WOLNY DLA KURSANTÓW AKADEMII

Liczba miejsc ograniczona.

DO ZOBACZENIA! 

woman