Zapisz dziecko na Kurs

METODA

Magic English to najbardziej naturalna metoda nauki języka angielskiego z jaką może spotkać się dziecko w nieanglojęzycznym kraju. Może taką być, bo zakłada udział wszystkich zmysłów, budując w ten sposób naturalne konteksty, w których dziecko może go doświadczać

W odróżnieniu od innych metod nie skupia się wyłącznie na wzroku i słuchu, a uczy języka angielskiego przez zabawę także za pomocą dotyku, węchu i smaku. Dzieci będące kursantami Magic English wykorzystują naturalność zapamiętywania i uczenia się poprzez angażowanie ich wszystkich bez wyjątku.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, a uwzględnienie wszelkich możliwych kanałów odbioru języka przez dziecko, pozwala wykorzystać w pełni olbrzymi potencjał jego błyskawicznie rozwijającego się mózgu.

Metoda Magic English opiera się także na globalnym czytaniu metodą Domana.  Podczas naszego kursu Dziecko stymulowane jest dużą ilością wyrazów, które  zapamiętują  po kształcie, bez wnikania w ich strukturę. Naturalny kontekst w jakim występują, przy jednoczesnym wielozmysłowym doświadczaniu sprawiają, że dziecko szybko zaczyna tworzyć do nich reprezentacje i  je rozumieć.

Integralną częścią naszego programu są także napisane  po angielsku książeczki, które w krótkim czasie, dziecko uczące się metodą Magic English, zaczyna samodzielnie czytać.

Twoje dziecko się bawi, a my:

          • pokazujemy jak skutecznie zapamiętywać


          • wspomagamy jego zdolności koncentracji uwagi


          • rozwijamy jego naturalne predyspozycje


          • pobudzamy wyobraźnię


          • a co najważniejsze…kształtujemy umiejętności językowe, z których dziecko będzie czerpało przez całe życie


Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową. Zadzwoń i zapytaj o termin ?

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy.


tel: 22 522 84 32, 502 190 259

Magic English 5-6 latki – Aloha Adventure

Magic English Aloha Adventure to podróż przez 7 kontynentów. Twoje Dziecko zatańczy sambę w Rio de Janeiro i stworzy drużynę piłkarską, dowie się jak znaleźć Gwiazdę Polarną na Biegunie Północnym, zamieni się w australijskiego wynalazcę, cofnie się za pomocą specjalnie skonstruowanej maszyny do starożytnego Egiptu, odkryje skamieniałości w Wielkim Kanionie i zje ze smakiem posiłki w różnych częściach Europy. 

Magic English to magia wszystkich zmysłów Kolejny poziom, to kolejnych 300 słów i zwrotów, o które j. angielski dziecka będzie bogatszy. 

Roczny kurs

Kurs płatny w 8 miesięcznych ratach:

kursy w tygodniu (pn-czw) – wysokość raty 214 pln

kursy weekendowe (pt, sb) – wysokość raty 244 pln

Kurs obejmuje: 29 spotkań

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu

Czas trwania spotkania to łącznie 60 min ( 2 x 25 min.+ 10 min. Snack Time)

grupy maksymalnie 10-osobowe

materiały edukacyjne

stałą opiekę metodyka

warsztaty dla rodziców

*Cena dotyczy kursów w roku szkolnym 2020/2021

FOLDERY DO POBRANIA