Zapisz dziecko na kurs

Czy dziecko może uczyć się języka szybko i efektywnie?

Na naszym kursie językowym „Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat” pokażemy jakie to proste! Dziecko błyskawicznie nauczy się reagować na bodźce językowe, bez problemu opanuje nowe słownictwo i sprawnie zacznie operować językiem angielskim na poziomie skomplikowanych struktur słownych!

Kids English umożliwi dziecku szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Kurs obejmie rozwinięcie zdolności komunikacji oraz gruntowne poszerzenie słownictwa. W programie wykorzystujemy nowatorskie ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej – ruchów ciała usprawniających pracę umysłu.

Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią, opartą o konwersację, z elementami metody tradycyjnej, w postaci podręcznika, ćwiczeń i materiałów dodatkowe. Dzieci uczą się angielskiego komunikatywnie i interaktywnie.

Dwie metody nauki

Kurs łączy naukę dwiema metodami – tzw. metodę bezpośrednią i tradycyjna.

Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki niej szybko uczą się porozumiewać w języku angielskim. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w tym języku nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech. Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Kids English to nowoczesny kurs dedykowany uczniom w wieku 6-12 lat. To 3 poziomy zaawansowania (>A1 do A2+). Zajęcia skupiają się na nauce komunikacji przy jednoczesnej dbałości o równomierny rozwój pozostałych sprawności językowych. Atrakcyjna i angażująca dzieci formuła, przyjaźni bohaterowie i szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań i komponentów są gwarancją dobrej zabawy i skutecznej nauki. Kurs Kids English spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczniów i ich rodziców.

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu ?

  • nauczy się właściwej wymowy
  • pokona barierę językową
  • zrozumie gramatykę
  • wykształci zdolność myślenia w języku angielskim
  • a co najważniejsze… udoskonali znajomość angielskiego na poziomie umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania!

Dzieci w różnym wieku mają różne potrzeby i są na zupełnie innym poziomie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Dlatego specyfika zajęć dopasowana jest do każdej grupy wiekowej. Na zajęciach dzieci dzielone są na grupy wiekowe:

  • klasy 0-2
  • klasy 3-4
  • klasy 5-6

Roczny kurs (28 spotkań)

Kurs płatny w 9 miesięcznych ratach:

175 zł/ miesiąc

Cena obejmuje: 28 spotkań (2×45 min) raz w tygodniu

podział grup ze względu na wiek

grupy maksymalnie 12-osobowe

materiały edukacyjne

stałą opiekę metodyka

certyfikat ukończenia kursu

*Cena dotyczy kursów w roku szkolnym 2022/2023

FOLDERY DO POBRANIA