Przekonaj się czy to kurs dla Twojego Dziecka!

 podczas lekcji próbnej!

 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualnie lub w grupie
 • Kursy efektywnej nauki, kursy matematyki, kursy angielskiego
 • Udział w lekcji próbnej nie zobowiązuje do zapisania się na kurs

Szczegóły dotyczące lekcji próbnej

Lekcja próbna w grupie jest całkowicie za darmo i nie zobowiązuję Cię do zapisania dziecka na kurs. Jeżeli po lekcji zdecydujesz się zapisać dziecko na kurs do Akademii,  to znajdziemy dla Ciebie odpowiedni termin i lokalizację zajęć.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub zostawisz wiadomość przez formularz kontaktowy z zapytaniem o lekcję, a my oddzwonimy i zaproponujemy odpowiedni kurs, termin i lokalizację zajęć.

Na co możesz zapisać się próbnie?

Na wszystkie kursy, które organizujemy, poniżej znajdziesz ich opisy

NASZE KURSY

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI SZKOLNYCH

Mądre Dziecko Dobry Początek – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas I,II

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

Mądre Dziecko – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas IV, V, VI

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem/Nastolatek z Klasą – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas V-VIII oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.


Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach dzieci wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminów końcowych. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

LEKCJE PRÓBNE PROGRAMÓW MISTRZOWIE MATEMATYKI dla dzieci szkolnych


Lekcje próbne kursów dla dzieci z klas 0 – VII

Zobaczysz, jak fascynujący dla dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

LEKCJE POKAZOWE SĄ BEZPŁATNE

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rezerwację korzystając z formularza zapisów dostępnego na naszej stronie lub rejestrację telefoniczną

Tel: 502 190 259, 692 438 802

Do zobaczenia 🙂

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE PRÓBNE

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz z siedzibą w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). *
  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - zapoznaj się z treścią tutaj *

  Zaznaczenie obydwu zgód jest wymagane. Po kliknięciu "Wyślij" potwierdzenie poprawnego zapisu zostanie przesłane na wskazany przez Państwa adres e-mail.


  LOKALIZACJE

  Akademia Nauki –  Centrum

  ul. Grzybowska 35

  tel. 502 190 259, 692 438 802

  Akademia Nauki –  Zielona Białołęka

  ul. Mochtyńska 69

  tel. 502 190 259, 692 438 802

  ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE PRÓBNE