dni otwarte do akademii nauki w Warszawie

Drodzy Rodzice  i Drogie Dzieci,


book-sumbol_2

Rozpoczynamy kolejny rok niezapomnianej przygody z zajęciami edukacyjnymi w Akademii  Nauki.
Zanim zdecydujecie, na które kursy zapisać swoje pociechy, zapraszamy na cykl bezpłatnych lekcji pokazowych, na których sprawdzicie jakie korzyści wyniosą Wasze dzieci z każdego kursu.

Dzieci zapraszamy do udziału w zajęciach próbnych.

W tym czasie Rodzice podczas spotkania z metodykiem dowiedzą się:

         • w jaki sposób uczymy czytać naszych najmłodszych kursantów,
         • jak wzmacniamy ich pamięć, koncentrację, budujemy poczucie wiary w swoje możliwości,
         • co zrobimy podczas kursu, aby starsze dzieci znacznie przyspieszyły sprawność i efektywność czytania, rozwinęły wyobraźnię i twórcze myślenie.

Pokażemy, jak fascynującą przygodą może być nauka Matematyki i jak rozbudzamy talenty i intuicję matematyczną u dzieci w wieku szkolnym.

Pokażemy jak uczyć się efektywnie i sprawić, aby kolejny rok szkolny był mniej stresujący:)

Powiemy jak przygotować dzieci w wieku przedszkolnym do płynnego wejścia w świat edukacji szkolnej.

Twoje dziecko i Ty odkryjecie, że nauka może być przyjemna, skuteczna i nie musi zajmować całego wolnego czasu:)))

NOWOŚĆ – od tego roku zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na niezwykły kurs języka angielskiego MAGIC ENGLISH, oparty na najlepszych metodykach efektywnej nauki, zaangażowaniu wszystkich zmysłów i globalnym czytaniu.

ikona-szlaczki

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Po każdej lekcji próbnej dzieci zapraszamy na niezwykły POKAZ EKSPERYMENTÓW NAUKOWYCH. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc lub za pośrednictwem formularza zapisów. Serdecznie zapraszamy 🙂

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.
sobota / 10.00–11.00 /
niedziela / 10.00–11.00 /

Mały Odkrywca – Lekcje próbne kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.
sobota / 12.00–13.00 /
niedziela / 12.00-13.00 /

Mali Mistrzowie Matematyki– Lekcje próbne dla dzieci 6-letnich i rodziców

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

sobota / 9.30–10.30 / brak wolnych miejsc (wolne miejsca są dostępne w terminie 14 września- zapraszamy do zapisów)
niedziela / 9.30–10.30

MAGIC ENGLISH

Przekonasz się, że Magic English to najbardziej naturalna metoda nauki języka angielskiego z jaką może spotkać się dziecko w nieanglojęzycznym kraju. Zobaczysz, że dzięki zaangażowaniu wszystkich zmysłów i budowaniu w ten sposób naturalnego kontekstu, dziecko doświadcza języka i przyswaja go bardzo szybko.

Lekcje próbne kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

sobota / 12.00–13.00 / 7 i 14 września
niedziela / 12.00-13.00 /  8 i 15 września

Lekcje próbne kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

sobota / 10.00–11.00 / 7 i 14 września
niedziela / 10.00–11.00 /
  8 i 15 września

LEKCJE PRÓBNE DLA DZIECI SZKOLNYCH

Mądre Dziecko Dobry Początek – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

sobota/ 11.30–12.30 /
niedziela / 11.30–12.30 /

Mądre Dziecko – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

sobota / 09.30–10.30 /
niedziela/
09.30–10.30 /

Uczeń z Charakterem – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

sobota / 13.30–14.30 / brak wolnych (wolne miejsca są dostępne w terminie 14 września- zapraszamy do zapisów)

niedziela /11.30 – 12.30/

Nastolatek z Klasą – Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas VII i VIII

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach dzieci wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminów końcowych. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.
sobota / 13.30–14.30 / / brak wolnych miejsc (wolne miejsca są dostępne w terminie 14 września- zapraszamy do zapisów)

LEKCJE PRÓBNE PROGRAMÓW MISTRZOWIE MATEMATYKI dla dzieci szkolnych

Lekcje próbne kursu dla dzieci z klas 0, I,  II, III, IV, V i VI
Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas 0, I i II

sobota / 9.30–10.30 / brak wolnych miejsc (wolne miejsca są dostępne w terminie 14 września- zapraszamy do zapisów)

niedziela / 9.30–10.30 /

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV
sobota / 11.30–12.30 /
niedziela
/ 11.30–12.30 /

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI
sobota / 13.30–14.30 /
niedziela 
/ 11.30–12.30 /

Lekcje pokazowe dla młodzieży i dorosłych

Kwantowy umysł
Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

Lekcja pokazowa kursu
niedziela / 9.30–10.30 /

Techniki pamięciowe z Mistrzem
Zobaczysz pokaz mistrza pamięci – przekonasz się jakie efekty możesz osiągnąć regularnymi ćwiczeniami. Podpowiemy Ci, co sprzyja zapamiętywaniu, a co je utrudnia. Dowiesz się jakie błędy w uczeniu popełniłeś do tej pory, a podczas kursu nauczysz się ich unikać. Sprawdzisz swoje możliwości zapamiętywania. Odkryjesz, że Ty też możesz w łatwy i skuteczny sposób uczyć się języków obcych, stosując techniki pamięciowe.
Lekcja pokazowa kursu
niedziela / 11.30–12.30 /

Zajęcia próbne są BEZPŁATNE.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rezerwację korzystając z formularza zapisów dostępnego na naszej stronie lub rejestrację telefoniczną: 22 522 84 32/33, 502 190 259
Do zobaczenia 🙂

TERMINY

07 – 08 września /sobota, niedziela/
14 – 15 września /sobota, niedziela/

ikona-szlaczki

MIEJSCE:

Akademia Nauki Warszawa, ul. Nowogrodzka 49 Tel. 22 522 84 32/33, 502 190 259

ikona-szlaczki

ZAPISZ SIĘ  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz z siedzibą w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). *
  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - zapoznaj się z treścią tutaj *

  Zaznaczenie obydwu zgód jest wymagane. Po kliknięciu "Wyślij" potwierdzenie poprawnego zapisu zostanie przesłane na wskazany przez Państwa adres e-mail.

  ikona-szlaczki

  NIEZWYKŁY POKAZ EKSPERYMENTÓW

  Po każdej lekcji próbnej dzieci zapraszamy na niezwykły pokaz eksperymentów naukowych.

  Ile nóg ma mucha? Czy cukierki wyglądające jak szkło są jadalne? Jak zrobić chemiczny kawior i rozpalić ogień bez użycia zapałek? – na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w Laboratorium Młodych Naukowców. To będzie niezwykła przygoda.!

  Twój fartuch laboratoryjny już na Ciebie czeka. Dołącz do zespołu młodych naukowców.