DODATKOWY TERMIN EGZAMINU Toeic Bridge:

20 maja 2018 godzina 10.15 – 15 miejsc

20 maja godzina 12.15- 15 miejsc

EGZAMIN JEST OBOWIĄZKOWY DO UKOŃCZENIA PROJEKTU MAK.

120h angielskiego w 8 tygodni!
Zapraszamy na intensywny kurs angielskiego od podstaw
1,57 zł za lekcję

Kryteria:
Projekt skierowany jest do osób:

  • w wieku powyżej 25 r.ż., które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności oraz kompetencji językowych
  • zamieszkałych na terenie woj. mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+ i osób zamieszkujących tereny wiejskie.

Kurs języka angielskiego obejmuje 120 lekcji 45-minutowych

4 x 45 minut dziennie, 4 x w tygodniu od poniedziałku do czwartku

Terminy:
marzec – maj 2018
kwiecień – czerwiec 2018
lipiec – sierpień 2018

Kurs zakończony egzaminem TOEIC Bridge.

Kurs realizowany jest w ramach projektu: MAZOWIECKA AKADEMIA KOMPETENCJI „MAK”
Zajęcia odbywają się w Centrum W-wy, przy ul. Nowogrodzkiej 49 w naszej siedzibie.

Koszt całości kursu 120 godzin – 189 PLN (1,57 PLN za lekcję).
Osoby bierne zawodowo – bezrobotni, emeryci, renciści – są zwolnione z opłat

Zapisy:
tel: 22 522 84 32, 22 522 84 33,
mail: nowogrodzka@akn.pl
lub osobiście w sekretariacie szkoły w godz. 8-19.30.

Formularz zapisów

Adres do korespondencji

HARMONOGRAM EGZAMINÓW MAK

GrupaLektorData egzaminuDzieńGodzinaLokalizacja
1Paweł Kloc8 kwietnianiedziela12.00AKN Nowogrodzka 49
2Inna Tereschenko25 marcaniedziela12.00AKN Nowogrodzka 49
3Anna Stasiak27 marcawtorek16.00AKN Nowogrodzka 49
4Inna Tereschenko27 marcawtorek18.00AKN Nowogrodzka 49
5Aleksandra Gorczyca26 marcaponiedziałek17.30AKN Nowogrodzka 49
6Katarzyna Gluz28 marcaśroda18.00AKN Nowogrodzka 49
7Magdalena Wołczyk4 kwietniaśroda18.00AKN Nowogrodzka 49
8Marcin Żewakowski3 kwietniawtorek16.00AKN Nowogrodzka 49
9Katarzyna Gluz26 marcaponiedziałek16.00AKN Nowogrodzka 49
10Flavia Ramatowski3 kwietniawtorek18.00AKN Nowogrodzka 49
11Anna Stasiak5 kwietniaczwartek18.00AKN Nowogrodzka 49
13Anna Stasiak22 kwietnianiedziela8.00AKN Nowogrodzka 49
15Inna Tereschenko22 kwietnianiedziela10.30AKN Nowogrodzka 49
16Marcin Żewakowski28 marcaśroda16.00AKN Nowogrodzka 49
17Marcin Żewakowski9 kwietniaponiedziałek18.00AKN Nowogrodzka 49
18Paweł Kloc11 kwietniaśroda18.00AKN Nowogrodzka 49
19Flavia Ramatowski5 kwietniaczwartek16.00AKN Nowogrodzka 49
20Marta Mikłosz8 kwietnianiedziela14.30AKN Nowogrodzka 49
21Marcin Żewakowski28 marcaśroda7.30AKN Nowogrodzka 49
22Anna Stasiak27 marcawtorek11.00AKN Nowogrodzka 49
23Anna Stasiak27 marcawtorek7.30AKN Nowogrodzka 49
Janki 3Bartłomiej Newen-Tarczyk14 kwietniasobota15.00AKN Nowogrodzka 49
Janki 1Bartłomiej Newen-Tarczyk14 kwietniasobota15.00AKN Nowogrodzka 49
Młodzieszyn 1Dorota Kujawa Piątek17 marcasobota13.00British School Sochaczew
Młodzieszyn 2Dorota Kujawa Piątek17 marcasobota15.00British School Sochaczew
Płock 1Marta Hola14 kwietniasobota8.00Come2speak Płock
Płock 2Marta Hola14 kwietniasobota10.00Come2speak Płock
Radom 1Małgorzata Gromek6 kwietniapiątek17.00ZDZ Radom Saska 4/6
Rybno 1Natasza Kobierecka13 kwietniapiątek15.00British School Sochaczew
Sochaczew 117 marcasobota9.00British School Sochaczew
Sochaczew 217 marcasobota11.00British School Sochaczew