lekcjepokazowe-banner2
baner-akn-wm-vi
dzieci
magicenglish-banner-slajder

Akademia Mądrego Dziecka Warszawa

AKN to miejsce, w którym jedni z najlepszych trenerów w kraju przeprowadzają najwyższej jakości kursy oraz szkolenia. Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju podczas zajęć z angielskiego, matematyki, efektywnej nauki czy szybkiego czytania. Poziom zaawansowania przekazywanej wiedzy jest dostosowywany do wieku kursanta, ponieważ równolegle prowadzimy kilka grup wiekowych.

Kogo szkolimy? 

Na nasze kursy zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież, a nawet dorosłych, dla których też przygotowaliśmy coś ciekawego. Propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży to między innymi zajęcia takie jak: Magic English, szybkie czytanie, kursy matematyki. Natomiast dorośli mogą u nas skorzystać z ofert obejmującej szkolenia z zakresu umiejętności menadżerskich, rozwoju osobistego, efektywnej sprzedaży i zarządzania projektami oraz PRINCE2®.

Dzięki umiejętnościom, jakie zdobywane są w czasie kursów, dziecko osiąga lepsze wyniki w szkole. 

Jak to możliwe? Nasze szkolenia uczą technik, dzięki którym szkolna nauka przychodzi bez nadmiernego wysiłku. Kurs szybkiego czytania sprawia, że kursant w krótszym czasie przeczyta lekturę lub tekst w szkolnym podręczniku. Dzięki temu zdobędzie czas na rozwijanie innych zdolności. Uczymy również technik umiejętnego zapamiętywania, które ułatwiają uczenie się. Zajęcia matematyczne pokazują jak rozwiązywać problemy w zadaniach liczbowych. Dzięki temu Twoja pociecha szybciej przyswoi wiedzę zarówno z ścisłych, jak i humanistycznych przedmiotów. 

Szkolenia charakteryzują się wysokim standardem

Kursanci, po odbytym szkoleniu w Akademii Mądrego Dziecka, stają się bardziej pewni siebie, a szkolna nauka przebiega w atmosferze odprężenia, w czasie którego zapamiętywane jest to co ważne i wartościowe. Programy, z których korzystamy, są oparte o najnowsze metody nauczania, co jest gwarancją sukcesu. Dbamy, aby standard kursów był na jak najwyższym poziomie i stawiamy na efektywność naszych zajęć połączony z komfortem odpoczynku w czasie przerw. 

Najnowsze informacje

📢 PROMOCJA DLA NASZYCH KURSANTÓW!

z-przyjaciolmi-bardziej-sie-oplaca
Przyprowadź przyjaciółkę lub przyjaciela do nas na angielski, a otrzymasz rabat na swój kurs! 💥 Za poleconą osobę, która powoła się na ciebie zapisując się do nas na angielski otrzymasz rabat 2️⃣5️⃣ zł na swój kurs! Przy poleceniu dwóch osób dostaniesz 5️⃣0️⃣ zł rabatu! http://www.akn.pl/…/dofinansowany-projekt-szkoleniowy-jezy…/ ---------------------------------------------------------------------------------- Promocja…

Przerwa w ferie.

przerwa-w-ferie
⚠️ Przypominamy, że w ten weekend (7-8.02) zajęcia dziecięce odbywają się normalnie. W dniach 10-23.02 będzie przerwa z okazji ferii 😊 Życzymy udanego wypoczynku! Zespół Akademii

Ruszyła dodatkowa rekrutacja do grup dziecięcych.

zajęcia z angielskiego w Warszawie
Oferujemy kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz poczucie własnej wartości dla dzieci i młodzieży 😊   Stosujemy wiele autorskich rozwiązań i metod, które pomagają dzieciom w nauce i odkrywaniu swoich mocnych stron. Stawiamy na uczenie się pełne entuzjazmu i poznawanie świata przez eksperymentowanie, dlatego dzieci…

NOWY SEMESTR ANGIELSKIEGO

wm-vi-male
http://www.akn.pl/dofinansowany-projekt-szkoleniowy-jezyk-angielski-wolnosc-mowienia-edycja-vi/

Zapraszamy do Akademii Nauki w Warszawie

Akademia Mądrego Dziecka to miejsce, w którym kursanci mogą zdobywać wiedzę z wielu różnych obszarów. Chcesz, aby Twoje dziecko poznało świat matematycznych zagadek albo nauczyło się języka angielskiego, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc? Wybierz odpowiedni kurs i odwiedź nas jak najszybciej. Jeśli chcesz poznać wcześniej naszą Akademię, zapraszamy na lekcję próbną.

Zapisz dziecko na zajęcia z matematyki lub szybkiego czytania

Celem zajęć z matematyki jest wykształcenie u dziecka wyobraźni oraz intuicji matematycznej. Skupiamy się na tym, aby po odbytym szkoleniu najmłodsi potrafili samodzielnie myśleć i dostrzegać zasady w rozwiązywaniu problemów matematycznych. Kluczowe jest rozwijanie zainteresowania tym obszarem, dzięki czemu dzieci dostrzegają, że można się jednocześnie uczyć i bawić. 

W czasie kursu szybkiego czytania przekazujemy najmłodszym techniki biegłego czytania i sposoby na wykreowanie w sobie umiejętności, która angażuje własne intelektualne zasoby do skutecznego uczenia się. Kurs uczy też zapamiętywania informacji graficznych, np. wykresów, miejsc na mapie, a także układu okresowego pierwiastków.

Zawsze warto uczyć się angielskiego

Angielski od wielu lat pełni funkcję języka uniwersalnego. Warto uczyć się go od najmłodszych lat, aby w przyszłości nic nie stało na przeszkodzie w rozwoju prywatnym oraz biznesowym. Przygotowaliśmy specjalny program Magic English dla kilku różnych grup wiekowych. Maluchy uczą się języka, co przy okazji jest dla nich dobrą zabawą i przyjemnie spędzonym czasem z rówieśnikami. Nieco starsze dzieci podczas zajęć zdobywają jednocześnie wiedzę na temat innych kontynentów i poznają świat. 

Wspólna nauka i zabawa sprawia, że nasi kursanci – zarówno ci starsi, jak i młodsi – czerpią prawdziwą przyjemność z zajęć. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Nowogrodzkiej 49, II piętro, aby poznać szczegóły oferty lub umówić się na lekcję próbną.

enfoldwplk